Nieuwsberichten
Lees meer over o.a. ontwikkelingen in onze portefeuille
Retail Makelaarsevent 2026
23 april 2026Gisteren, woensdag 22 april, vond ons jaarlijkse makelaarsevent plaats bij The Wall — dit jaar in samenwerking met The Wall mede-eigenaar Built to Built Real Estate.
We trapten de dag af bij Racesquare, waar 60 makelaars het tegen elkaar opnamen in high-end F1-simulators. We begonnen op het circuit van Zandvoort, waarna op basis van snelheid een nieuwe indeling werd gemaakt: een gezellige groep, een middengroep en de snelste groep. In deze samenstelling reden we vervolgens het circuit van Oostenrijk.
Per groep werden een nummer 1, 2 en 3 bepaald. De overall winnaars waren:
Nummer 1: Niek Kessels
Nummer 2: Kenneth Vosselman
Nummer 3: Bart van der Meer
Daarna namen we de groep mee voor een bezichtiging van de laatste beschikbare unit in The Wall: een ruimte van circa 2.700 m² BVO.
We sloten de dag af met een gezellige borrel bij Liemès.
Nogmaals dank aan alle aanwezigen voor de energie en het enthousiasme. Op naar volgend jaar, we kijken er nu al naar uit!