NIRO portefeuille met 124 appartementen verkocht aan Urban Interest

5 februari 2025

Eind 2024 zijn 124 appartementen van de NIRO portefeuille van Catella overgedragen aan de nieuwe eigenaar en particuliere belegger Urban Interest.

In Nijmegen gaat het om 80 moderne woningen en 70 parkeerplaatsen. De woningen hebben een gemiddeld metrage van 93 m² en beschikken over energielabel A. In Rotterdam bevinden zich 44 units van de portefeuille. Deze hebben een gemiddeld metrage van 83 m², dateren uit bouwjaar 1988 en beschikken over energielabel C.

Verkoper werd commercieel bijgestaan door woningvastgoedadviseur RESI en juridisch door CMS.

Nieuwe eigenaar Urban Interest is verheugd met de toevoeging van deze woningen aan de portefeuille. Met deze acquisitie voegen we prachtige moderne appartementen in Nijmegen toe aan de portefeuille en een complex dichtbij openbaar vervoer, groen en voorzieningen, gelegen in de goede wijk Ommoord in Rotterdam, aldus Barbara Westrik CCO van Urban Interest.

Over RESI
RESI adviseert beleggers, ontwikkelaars en corporaties in bestaande en nieuwbouw woningbeleggingen. De organisatie is een strategisch vastgoedadviseur en sparringpartner in de planontwikkeling en verkoopbegeleiding van woningvastgoedobjecten en portefeuilles.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Floris Wilkens via 06 52 71 15 82 of via info@resi.nl.